ZAUPANJE

NK ŠAMPION IN TRGOVINE JAGER

Dan, ko je mesto Celje dobilo novi nakupovalni center. TRGOVINE JAGER so odprle sodobni hipermarket. 13. september, je bil tudi dan, ko smo dobili novega pokrovitelja. TRGOVINE JAGER so našemu klubu izkazale zaupanje in kot dokaz dobremu delu donirale 12.000 EUR. Naš klub je sodeloval na slavnostni otvoritvi hipermerketa in iz rok gospoda Franca prejel ček za donirana sredstva. Fantje so pomagali pri sprejemu prvih kupcev, ki so obiskali verjetno najlepši trgovski center v Celju. Na tem mestu se zahvaljujemo družinskemu podjetju TRGOVINE JAGER, za donirana sredstva in zaupanje. Veseli nas, da zaupajo v nas in obljubljamo, da bomo z veseljem in ponosom širili glas o TRGOVINAH JAGER po Sloveniji.  bK

Utrinki s slavnostne otvoritve na fb in instagram strani nksampioncelje


FB STRAN (klikni)

INSTAGRAM (klikni)


NAŠI POKROVITELJI

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po tej strani, brez spremembe pri nastavitvah vaših piškotkov, se strinjate z našimi pravili uporabe piškotkov. Zakonodaja lastnikom spletnih strani nalaga, da morajo svoje obiskovalce informirati o piškotkih, ki jih uporablja njihova spletna stran, za uporabo piškotkov pa potrebujejo privoljenje vsakega obiskovalca. Pravila za piškotke..

  Sprejmete piškotke iz te spletne strani?
EU Cookie Directive